May 25 Istanbul

%100 Müzik gururla sunar: Picnic & Gathering İstanbul

Doğanın uyumunu içselleştireceğimiz, gurme tatların ve yaratıcılığın büyüsüyle kucaklaşacağımız unutulmaz bir hafta sonu deneyimine hazır mısın?

Geri sayım başladı!

Picnic & Gathering’in 5. yılını kutladığımız bu özel günde alternatif müzik sahnesinin dünyaca ünlü isimleri ve özgün canlı performansları, gastronomi ve mixoloji ile buluşuyor.

İstanbul’un benzersiz deneyimlere ayrılan en rafine köşesi Picnic & Gathering, müziğin ele geçirdiği iki farklı sahne, gurme lezzetler ve ünlü barmenlerin imza kokteylleriyle 25 Mayıs Cumartesi, günün en ışıltılı saatlerinden gece yarısına kadar Swissotel The Bosphorus’ta!

 

Line-up

Kadebostany (live): Castle in the Snow, Walking with a Ghost parçalarının yaratıcısı, çağdaş elektronik ve etnik seslerin muhteşem senteziyle tanınan Kadebostany, sahnede enerji dolu bir performans sunarak dinleyicileri büyüleyecek.

Papooz: Tropik iklimlerin palmiye kokularını müziklerinde garaj estetiğiyle harmanlayan Parisli bir “tropikal garaj” grubu olan Papooz, akılda kalıcı melodileri ve eşsiz vokaliyle dinleyicileri kendine hayran bırakacak.

Wax Tailor: Elektro hip-hop’ın Fransız elçisi Wax Tailor, DJ setiyle kalbinizi ritimle dolduracak.

Anatolian Sessions: Anadolu ezgilerini modern dokunuşlarla harmanlayan Anatolian Sessions, dinleyicileri mistik bir müzik yolculuğuna çıkararak etkileyici bir atmosfer sunacak.

Enzo Siffredi: Kendine özgü tarzı ve afro-house ritimleriyle Enzo Siffredi, dinleyiciye klasiğin ötesinde bir heyecan yaşatacak.

Jakuzi: Türk synth-pop sahnesinin önde gelen isimlerinden Jakuzi, dinleyicileri duygusal bir melodi yolculuğuna çıkaracak.

 

Gurme Food Court

Türk ve Dünya mutfaklarını sentezleyerek özel menülere imza bırakan Swissotel Bosphorus Gourmet, profesyonel hizmetini Picnic & Gathering’in yaratıcı ruhuyla buluşturuyor. Festival konseptine özel hazırlanan lezzetlerle bu sene de yeme-içme deneyimini doyuruculuktan çok öteye taşıyoruz.

 

Aktivite Alanları ve Özgün Deneyimler

Her yıl olduğu gibi bu yıl da görsel sanatların usta isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek yaratıcı atölyeler, yenilikçi enerjimizi beslemeye devam ediyor. Özgün sanatçılarla buluşmak ve yaratıcı ruhunu ortaya çıkarmak için geniş bir alan seni bekliyor.

Geçtiğimiz yıl Kerala Dust, Djuma Soundsystem, Janus Rasmussen ve Moojo’nun sahne aldığı Picnic & Gathering İstanbul‘da bu yıl 5. yılına özel heyecan verici sanatçı listesini ağırlamak üzere hazırlanıyor. Hayvan dostlarımızın da bize eşlik ettiği ve müzikle tüm sınırların aşıldığı bu özel hafta sonu için takvimini önceden hazırla, Friends & Family özel avantajlı bilet fiyatlarından faydalan.

Heyecanımızı paylaş çünkü #WeLoveToGather

LINE-UP

BOUTIQUES

FOOD COURTS

FESTIVAL LOCATION

CONTACT US

You can easly contact us with this form about the Picnic and Gathering Festival.

@
© Copyright 2024. Picnic And Gathering. All Rights Reserved.